Duvara Sıfır Klozetler
SET018008
₺3.267,00 KDV Dahil
₺6.600,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Duvara Sıfır Klozetler
SET004056
₺5.080,32 KDV Dahil
₺9.408,00 KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Ücretsiz Kargo
Duvara Sıfır Klozetler
SET005005
₺4.977,72 KDV Dahil
₺10.056,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Duvara Sıfır Klozetler
SET003003
₺5.227,20 KDV Dahil
₺10.560,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Duvara Sıfır Klozetler
SET005015
₺5.432,13 KDV Dahil
₺10.974,00 KDV Dahil
%51 İndirim
%51İndirim
Ücretsiz Kargo

Duvara Sıfır Klozet Fiyatları

Duvara sıfır klozet türleri sağlamlığı ve ekonomik çözüm anlayışından ötürü tercih edilmektedir. Birçok kalite de ve marka da klozet çeşitleri bulunmaktadır. Ancak kişiye ait zevkler doğrultusunda tercihler şekillenmektedir. Bütçe dostu avantajlar ile satışı gerçekleşen duvara sıfır modeller evini yenilemek ve yeni dekorasyon isteyen tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Ev ve ofislerin yapısı üretici firma dolayısı ile değişim göstermektedir. Gerekli alan tasarımları yapılırken klozetlerin konulacağı odanın metrekaresine dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Kaliteli ürün yelpazesine sahip duvara sıfır klozet fiyatları uygun ve nitelikli ürün özelliklerine sahiptir. Toplum yapısına uygun fiyat aralığında olan en ucuz duvara sıfır klozet türleri ölçülere göre değişim göstermektedir. Satış kanalı, satış alanı, marka gibi etkenler de bu fiyat değişiminde önemli bir rol oynamaktadır. Kişisel hijyenin önemli bir konu oluşturmasının yanı sıra tasarımın önemi de tuvaletlerde kullanılan klozetleri ihtiyaç haline getirmektedir. Birçok yaş grubuna hitap eden modeller sağlamlık açısından da konfor sağlamaktadır. Duvara sıfır klozet en ucuz modelinde dahi uzun süreli kullanım imkânı verebilmektedir. Ancak renkli klozet türleri, düz beyaz modellere göre daha yüksek maliyetlere sebep olmaktadır. İnternet üzerinden verilen siparişlerde ise kargo bedeline dikkat edilmesi gerekmektedir. Yapısında bulunan malzemeler dolayısı ile ağır olan ürünle yüklü desi ücretlerine tabii tutulabilmektedir.

Duvara Sıfır Klozet Modelleri Nelerdir?

Alanda verimli sonuçlar elde edebilmek için klozet seçiminde ölçü birimine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılacak alanın genişliği ve darlığı seçilen ürünlere göre değişim gösterebilmektedir. Ferah ve kullanışlı alanlar, ev ve işletmelerin hijyenik bitişler kazanmasına olanak sağlamaktadır. Temizlik ve kullanım bakımından pratik işlem sunan lavabo ve klozet modelleri tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Banyo ve tuvaletlerde kullanılan klozetler arasında duvara bitişik olarak bulunan modellere duvara sıfır klozet denilmektedir. Duvara gizli tesisat ile monte edilmektedir.  Taharet borulu, taharet borusuz, rezervuarlı gibi pek çok farklı özelliğe sahip duvara sıfır klozet bulunmaktadır. 90 derecelik açıya sahip olan duvara sıfır klozet modelleri zemin ve duvar ile tamamen bağlantılı bir sonuç ortaya koymaktadır. Koltuk şeklinde üretilen bu ürün seçeneğinin su haznesi, duvara dayalı şekilde bulunmaktadır. Ergonomik ve fonksiyonel özellikleri ile kalite standartlarının üzerinde detaylara sahip olan bu modeller;

  • Duvara Sıfır Yerden Klozet: Banyo zeminine ve duvara bitişik olacak şekilde monte edilen duvara sıfır yerden klozetler, banyo ve tuvaletlerde yer tasarrufu sağlamaktadır. Taharet borusu ve su tesisatının banyo tesisatına uyum sağlayan özelliklere sahip farklı modelleri bulunmaktadır. Engelli bireylerin kişisel ihtiyaçlarına yönelik olarak üretilen duvara sıfır yerden klozet modelleri de vardır. Beyaz, yeşil, kırmızı ve siyah duvara sıfır klozet gibi zengin renk çeşitliliği ile banyolarda dikkat çekici tasarımlar oluşmasını sağlamaktadır.
  • Duvara Sıfır Asma Klozet: Modern banyo ve tuvaletlerde zeminden bağımsız olarak duvara sıfır monte edilen klozetleri oluşturmaktadır. Antibakteriyel seramik yüzeyi ile banyoda hijyenik bir kullanım sunmaktadır. Ferah görünümlü duvara sıfır asma klozetlerin özellikleri arasında yer alan yüksek yavaş kapanan (soft close) klozet kapağına sahip modelleri dikkat çekmektedir. 
  • Duvara Sıfır Rezervuarlı Klozet: Banyo ve tuvaletlerde ayrı ürünler seçmek yerine bir arada bulunan ergonomik tasarımların kullanımı oldukça yaygındır. Duvara sıfır rezervuarlı klozetler fonksiyonelliği ile öne çıkan ürünlerdir. Duvara monte edilen klozette rezervuar da yer almaktadır. Set halinde satılan rezervuarlı klozetler banyo standartlarını yenileyecek özel tasarımları ile satışa sunulmaktadır.

Duvara Sıfır Klozet Ölçüleri Nelerdir?

Yaşam alanları arasında yer alan banyolar kullanım özellikleri ve işlevselliği bakımından önem arz etmektedir. Banyolarda klozet seçimi banyonun genel dekorasyonunu belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Klasikten moderne her dekorasyon anlayışı ile uyum sağlayacak niteliklerde duvara sıfır klozet ölçüleri bulunmaktadır.

Standart klozet ölçüleri yaklaşık olarak 55 cm yükseklik, 52 cm uzunluk ve 32 cm genişliğe sahiptirler. Fakat piyasada bu oranlar modele göre biraz daha büyük veya küçük olarak sunulabilmektedir. Bunun yanında özel ihtiyaçlar için farklı boyutlarda üretimler de yapılmaktadır. Ancak duvara sıfır klozetler yerden tasarruf sağlayan estetik görünümü ile 40x31 cm ve 60x36.5 cm gibi farklı ölçüler arasında değişim gösterebilmektedir. Marka bazlı değişimlerde bu ölçüler 40x47.5x36 cm ve 59x40x39 cm olarak da görülebilmektedir. Duvara sıfır alttan çıkışlı klozet ölçüleri yine bu oranlara göre belirlenmektedir.

Duvara Sıfır Özellikleri Nelerdir?

Klozet tasarımları tüketicilerin belirli ihtiyaç ve gereksinimlerine göre oluşturulmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkan yeni akımlar doğrultusunda farklı özelliklere sahip modeller oluşmaktadır. Üretilen yeni tasarımlar görünüşe hitap etmek için şık ve avantajlı detaylara sahip olmaktadır. Duvara sıfır klozet takımı müşteri memnuniyeti oluşturan kaliteli ürün skalasında özellikler sunmaktadır. Ürün bütünlüğünün geniş bir hassasiyet ile tüketicilere aktarılması için şu tür özelliklere sahiptir;

  • Kimyasallara ve darbelere karşı dayanıklıdır.
  • 90°lik bir açıya sahiptir.
  • Farklı renklerde çeşitleri bulunmaktadır.
  • Melamin malzemelerden üretilmektedir.
  • Kuvvetli bir çevre yıkama sistemine sahiptir.
  • Kanallı sistem ile üretilmektedir.
  • Su tasarrufu sağlayan bir üründür.

Duvara Sıfır Klozet Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Klozet modelleri banyolarda muazzam bir dekorasyon unsuru olarak görülmektedir. Duvara sıfır klozet modelleri, dekorasyon konusunda renk ve ürün yelpazesi ile avantajlı seçenekler sunmaktadır. Temiz, sağlıklı ve hijyenik klozetlerin ev veya toplu kullanım alanlarında kullanıma hazır konumda olması gerekmektedir.

Banyo ve tuvaletlerde estetik görünümüyle kullanabileceğiniz duvara sıfır klozet modellerini alırken dikkat etmeniz gereken ilk nokta banyonuza uygun ebatlarda klozet seçmek olmalıdır. Duvara monte edildiği için tesisatın da banyonun tesisat sistemine uyumlu olması gerekmektedir. Birbirinden farklı modeller arasından uygun seçimi yapmak için dikkat edilmesi gereken konular şu şekildedir:

Kanallı ve Kanalsız Klozet: Klozet kanalları yıkama esnasında tüm yüzeye suyun ulaşmasını sağlamaktadır. Klozetin iç yan kısmındaki kanalsız duvara sıfır klozet çıkışları görülebilmektedir. Bu kanallar, rezervuar butonuna bastığınızda çevresel bir yıkama sağlayarak suyun etrafa sıçramasına da engel olmaktadır.

Klozet Ölçüleri: Klozetler, bağlantı aparatları ve rezervuar deposu nedeniyle banyo veya tuvalette göründüğünden çok daha fazla yer kaplamaktadır. Duvara sıfır klozet modeli seçilecek ise ölçülerin tam alınması gerekmektedir.

Klozet Rengi: Tasarıma ek olarak seçilebilen renk türleri bulunmaktadır.

Fiziksel Kontrol: Üretim hatası ve nakliye gibi problemlerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Darbe ve zarara uğramış ürünlerin tercih edilmemesi gerekmektedir. 

Klozet Kapağı: Melamin klozet kapaklarının tercih edilmesi gerekmektedir. Klozet kapağı bağlantı aparatların da metal olması da dayanıklılık açısından önemlidir.

Rezervuar İç Takımı: Kademeli olarak su veren, iki butona sahip rezervuarlar su tasarrufu sağlamaktadır. Tercihlerin suyu sessiz dolduran ve boşaltan rezervuar iç takımlarından yana yapılması gerekmektedir.

Alt veya Arka Çıkış: Klozetlerin pis su çıkışları alttan çıkışlı duvara sıfır klozet ve duvara sıfır arkadan çıkışlı klozet olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Banyonun pis su borusu gideri zeminde ise, alttan çıkışlı, duvarda ise, arkadan çıkışlı bir klozet alınması gerekmektedir.

Çevre Yıkama: Çevre yıkama sistemi klozetin içindeki tüm alanlara suyu ulaştırarak, temizliğin tüm yüzeyde yapılmasını sağlamaktadır. Klozetin iç kısmında bulunan su kanalları, sadece arka kısımda değil, tüm klozet çevresinde olmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR