Oturmalı Duş Teknesi
YKT-1006
₺3.278,88 KDV Dahil
₺5.520,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Oturmalı Duş Teknesi
YKT-1008
₺3.642,41 KDV Dahil
₺6.132,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Oturmalı Duş Teknesi
YKT-1010
₺4.205,52 KDV Dahil
₺7.080,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Oturmalı Duş Teknesi
YKT-1012
₺4.633,20 KDV Dahil
₺7.800,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Oturmalı Duş Teknesi
SMRT-1001
₺3.492,72 KDV Dahil
₺5.880,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Oturmalı Duş Teknesi

Yaşam mekânları ve özellikle bu mekânlarda temizlik alanları büyük bir değer taşımaktadır. Son derece özenle üretilmiş ve uzun vadeli kullanım için avantaj sağlamış olan banyo malzemeleri içerisinde, oturmalı duş teknesi çok özel bir yere sahiptir. Alçak oturmalı monoblok ürün alternatifleri ve yüksek oturmalı alternatif seçenekler, kalite ve avantaj bakımından uzun yıllar kullanabileceğiniz önemli seçenekleri gözler önüne getirmiştir.

 

Banyo ve yıkanma alanları konusunda önemli çalışmalar yapılırken, oval, kare ve dikdörtgen şekilde üretilmiş duş tekne modellerinin yanı sıra, asimetrik modeller dikkat çekmektedir. Özellikle de alçak ve yüksek oturmalı monoblok ürün alternatiflerini her zaman en iyi biçimde değerlendirmek gerekir.

 

Oturmalı Duş Teknesi Fiyatları

Uzun vadeli kullanım ve avantajlı ürün tercihi konusunda, burada karşınıza çıkan seçenekler gerçekten evinize yakışan çözümler oluşturuyor. Banyo ortamını daha verimli kullanmayı düşündüğünüzde, buradaki tamamlayıcı ürün örnekleri yaşam alanları için sizin adınıza büyük fırsatlar yaratmaktadır.

 

Kaliteli, konforlu ve rahat bir biçimde karşımıza çıkmış olan modeller, her bakımdan insanların istediği ve elde etmek istediği önemli ürün çözümlerini gözler önüne getirmiştir. Marka güvencesi ile birlikte burada karşınıza gelen ürünler, sizin için ideal bir sonuç yaratacaktır. Uygun koşullarda değerlendirmek istediğiniz oturmalı duş teknesi fiyatları bu ürünlerin kalitesi ile tamamen uyumlu bir sonuç ortaya koyacaktır.

 

Oturmalı Duş Teknesi Modelleri

Günümüz standartlarında pek çok farkı duş teknesi modeli var. Özellikle oval yapıya sahip ve monoblok şekli ile dikkat çeken ürün tercihleri, alçak ve yüksek oturmalı avantajlarla karşınıza gelmektedir. Kullanışlı ve performansı yüksek bir tercih noktasında, oturmalı duş teknesi modelleri son derece elverişli ve avantajlı ürün pozisyonunu gözler önüne getirmiştir.

 

Çok büyük bir dikkat ve özenle piyasaya kazandırılmış ürün örneklerini takip etmek istediğinizde, firmamızın burada yaratmış olduğu çözümler size yardımcı olacaktır. Çok elverişli ve ergonomik tasarımlar sayesinde, özellikle yaşam kalitenize uygun ürün çözümlerini en makul fırsatlarla değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Oturmalı Duş Teknesi Fiyatları ve Modelleri

İnsanların rahatına uygun ve isteğine uyumlu ürün çözümleri karşınıza gelmektedir. En başta da müşteri memnuniyeti için devamlılık arz eden çalışmalar, insanların bu konudaki beklentilerine en iyi cevabı vermiş durumdadır. Fiyat-kalite dengesinin yanı sıra ergonomik kullanım konusunda çok önemli ve özel ürünler karşımıza geliyor. Banyo gibi mekânları temizlik konusunda pratik hale getirecek ürün modelleri büyük bir fark ve ayrıcalık yaratıyor.

 

Oturmalı duş teknesi fiyatları ve modelleri göz önüne gelirken, fiyat-kalite ve uygun model dengesini buradaki önemli avantajlarla değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Güvenerek uygun bir şekilde tedarik etmek istediğiniz ürün örnekleri, her bakımdan size kolaylık sağlayacak ve gayet makul standartlar burada kendini gösterecektir. Dünya standartlarında ve üst düzey kalitede ürün çözümleri sayesinde, yaşam alanlarını daha gösterecek tercihler sayfalarımızdan size ulaşıyor. Temizliği ve konforu gösteren ürün çözümlerine ulaşmak için, uygun fiyatlı ürün modelleri geniş kategori sayfalarımızda önemli çözüm ortaya koymaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR