Banyo odası 

Bauzade.com’da, çevrimiçi banyoların önde gelen toptan ve perakendecisidir. İstanbul merkezli ofisimiz bulunmakta çok çeşitli modern ve geleneksel banyo ürünleri satıyoruz. Mütevazi başlangıçlarımızdan itibaren çok yol kat ettik ve şu anda Türkiye’deki en büyük Online banyo perakendecilerinden biriyiz. Son birkaç yılda, banyolar evde dekore edilmesi gereken en önemli odalardan biri haline geldi ve şimdi ideal mutfağın yanı sıra, ev sahipleri evlerinin değerini arttırmayı veya yenilenmiş bir odayı ailelerine ve arkadaşlarına göstermeyi düşünüyor . Doğru paketi şık aksesuarlar  ile eşleştirerek mükemmel banyonuzun çok uzakta olmadığını düşünüyoruz. Bu yüzden 20,000'den fazla ürün sergiliyoruz. Her zaman istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olmak için, ister eksiksiz bir banyo takımı hayal ediyor olun, ister sadece birkaç aksesuara muhtaç olun, tarzınız ve bütçeniz ne olursa olsun, sizin için bir seçenek ve ürün yelpazesine sahibiz. Kullanımı kolay ve bilgilendirici web sitemize alışveriş yapabilir, blogumuzda ilham bulabilir ve güncellemeler, fikirler ve yarışmalar için bizimle sosyal medyada bağlantı kurabilirsiniz. Belirli bir şey arıyorsanız, her web sayfasının en üstündeki arama çubuğumuzu kullanmamız en iyi başlangıç noktasıdır. 

 

Çevrimiçi Banyo Uzmanı

Müşterinin ne istediğini bilerek Bauzade.com mükemmel bir ün kazandı. Çevrimiçi bir banyo uzmanı olarak, şık ve kaliteli ürünler, aynı zamanda para için gerçek değeri olan banyolar istediğinizi biliyoruz. Satın alma ekibimiz, en iyi markaları tedarik etmekte ve en iyi tasarım ve stilleri en düşük fiyatlarla almamızı sağlamakta başarılıdır. Güzel tasarımlı banyoların artık sadece lüks oteller ve görkemli evler için olmadığı anlamına geliyor. İnternet fiyatlarımız ve ertesi gün teslimat seçeneğimizle bugün banyonuzu çevrimiçi olarak sipariş edebilecek ve yarın teslim alınmaya hazır ve keyfini çıkarabilirsiniz. Banyonuzu Bauzade Sıhhi Tesisatla Yenileyin Pazartesi sabahı, yağmurlu ve sert duşlarla savaşmak zorunda kalmadan yeteri kadar zordur. Bu yaygın sorunları berbat bir avokado süiti ile birleştirin ve her hafta felaket bir başlangıç yapmak için bir tarifiniz olsun. Banyo ürünlerimizin birçoğu 5 - 25 yıl garantilidir ve bazı durumlarda ömür boyu üretici garantisi verilmektedir. Bu size sadece sattığımız ürünlerin kalitesinden ne kadar emin olduğumuzu göstermez, aynı zamanda bizden satın alırken size tam bir huzur verir.Ürün yelpazemize geleneksel ve çağdaş tasarımlardan ürünler dahil ettik, böylece klasik roll banyoları veya cesur, tasarımcı şelale muslukları arıyorsanız, size ve ailenize en uygun olanı bulabilirsiniz.


Tazelemek

Bazen tamamen yenilenmek, yepyeni bir görünüm yaratmak için gerekli değildir. Yeni aksesuarlar ve aksesuarlar ekleyerek banyonuza yeni bir görünüm katabilirsiniz. Yeni bir banyo musluğu seti veya yeni bir duş almak kolaydır ve odaya yeni bir hayat katacaktır. Tüm banyolar için düşük maliyetli, hızlı ve kolay yüz germe sağlamak için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz, yani artık komple bir süit artık tek seçenek değil. Sadece banyolar için hizmet vermiyoruz, neden vestiyerinizi veya en-suite'nizi süslemeyi denemiyorsunuz? Bunlar, tasarım bilginizi ifade etmek için tercih edilen yeni odalardır ve ev içi tasarım ekibimizin küratörlüğünde çok çeşitli küçük banyo süitlerimiz vardır, bu nedenle yeni bir görünüm alacaksınız.


Arama ve Çevrimiçi Alışveriş

Herhangi bir noktada seçiminiz veya siparişinizle ilgili yardım almak isterseniz, hafta içi saat 19: 00'a kadar uzanan mesai saatlerinde uzman ekibimizle canlı bir sohbete başlayabilirsiniz. Pazartesiden cumartesiye, 09: 00-19: 00 saatleri arasında hizmet vermeye çalışan fantastik bir müşteri hizmetleri ekibimiz var. 


Ne için bekliyorsun? Yeni banyonuz  Bauzade.com ile sadece birkaç tık uzaklıktadır!