Hakkında

TR

Bauzade.com'da, banyo devriminizi başlatmanız için size rehberlik eden ve ilham veren tek çevrimiçi toptancı ve perakendeci olmaya kararlıyız.
Size olağanüstü değer, rakipsiz kalite, rekabetçi fiyatlandırma ve birinci sınıf bir hizmet sunarken hayallerinizi gerçekleştirmeye adadık.
Tüm beklentilerinizi aşan bir banyoyu hak ediyorsunuz ve biz bunun endişe, stres ve güçlük olmadan gerçekleşmesini istiyoruz.
Tüm doğru nedenlerle kendimizi rakiplerden ayırdık ve ödüllü bir çevrimiçi banyo toptancısı ve perakendecisi olarak konumumuzu vurguladık. #Bunugerçekleştir

EN

Bauzade.com we are committed to being the only online retailer that guides and inspires you to kick start your bathroom revolution.
We are dedicated to making dreams happen while providing you with outstanding value, unbeatable quality, competitive pricing and a top notch service.
You deserve a bathroom that exceeds all your expectations and we want to make it happen without the worry, stress and hassle.
We set ourselves apart from the opposition for all the right reasons, underlining our status as an award-winning online bathroom retailer. #Bunugerçekleştir