Hakkımızda

Bauzade evi için alışveriş yapmak ve banyo ve mutfağına değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Banyo ve mutfak ürünleri kategorisinde 2018’den bu yana hizmet veren e-ticaret toptan ve perakendecisi Bauzade, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak toptan ve perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ediyor. 

2021 yılında gerçekleşen ilk mağazası ile altyapısını güçlendiren. Yer alması hedeflenen 200 ile 500 m2 büyüklüğündeki ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği keyifli bir ev alışverişi deneyimi yaşamalarını hedefliyor.

Bauzade; banyo, mutfak, ev dekorasyon, banyo mobilya, vitrifiye, mutfak eviye, seramik, armatür, aksesuar ve ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Bauzade yalın, basit ve güçlü organizasyon yapısı ve eğitim, öğretim, takım ruhunun önemine inanan insanlardan oluşan kadrosuyla büyümeye devam ediyor.

Genel Merkezimiz

Genel Müdürlük: 0 (850) 850 19 87

Cebeci Mah. P Cad. Mimoza Ofis. No:35-37/E Sultangazi – İstanbul ( Mağaza )

Süleyman Demirel Mah. Adnan Menderes Bulvarı. No:204 Ödemiş – İzmir ( Mağaza )

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR