Bauzade.com Hakkında

Bauzade.com'da herkesin hayallerindeki banyoyu kolayca seçip satın alabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Misyonumuz - her gün - hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır. Ve beklentilerinizi aşmaktan başka bir şey sevmiyoruz.

Bireysel istekleri, ihtiyaçları ve stil tercihleri olan bir insansınız. İster geleneksel tarz ister modern sofistike olsun, geniş bir süit, mobilya, banyo, duş, muhafaza, musluk, tuvalet, lavabo ve elbette radyatörlerde rakipsiz değerle birleştiğinde mükemmel kalite vaat ediyoruz.

Ödünsüz değer, kalite ve hizmetin sizin için önemli olduğunu biliyoruz ve gerçekten önemli bir yolculuğa çıktığını biliyoruz, bu yüzden ticaret jargonunu kestik ve basit tutuyoruz.

Bauzade.com Kimdir?

İstanbul merkezli bir işletme olan bauzade.com merkez ofisi İstanbul'da bulunan, 15 Yıllık yapı malzemeleri sektöründe bilgi edinmiş çalışma arkadaşları olan, Ve hepsi banyo ve mutfak kategorilerinde satın alma ve satış işlemini mümkün olduğunca basit ve kolay hale getirmek için çalışıyor.

Bir e-ticaret şirketi olarak, mağaza ağı olmadan çalışarak ve doğrudan en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunmamızı sağlayan ürün üreticileriyle çalışarak müşterilerimize en değerli ürünleri sunduğumuzdan emin oluruz.