Teslimat Bilgisi

500 TL ve üzeri tüm siparişlerde Ücretsiz Standart Teslimat

Bauzade.com'dan satın alırken, ödeme işlemi sırasında 500 TL veya daha fazla harcadığınızda size Ücretsiz Standart Teslimat Seçeneği sunulur.


Teslimat SSS

Teslimatım ne kadar sürer?


Ürününüzün boyutuna bağlı olarak paletsiz ürünleriniz teslimat 1-3 gün sürer ( coğrafi kısıtlamalar geçerli değildir ). Ürün paletlenmişse, mallarınızın teslim süresi 4-6 gün sürer. Diğer ayrıntıları asağıda sizinle teyit edeceğiz.


Siparişim ne zaman gönderilecek?


Tüm siparişleri mümkün olan en kısa sürede göndermeyi hedefliyoruz. çoğu durumda aynı gün kargo yapılır. Siparişiniz tedarik edildikten, paketlendikten ve gönderildikten sonra, size siparişiniz için takip detayları ile birlikte bunu onaylayan bir e-posta göndereceğiz. Resmi Tatiller hariç siparişlerin yalnızca pazartesinden cumaya gönderildiğini lütfen unutmayın. Hafta sonu veya resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki iş gününde gönderilir. Cumartesi veya pazar günleri kargo göndermediğimizi lütfen unutmayın.


Bir şey geldi ve ürünüm geldiğinde orada olamayacağım?


Teslim ettiğimiz tüm ürünler için bir imza gerektirir. Bu bir sorunsa lütfen mümkün olan en kısa sürede 0850 888 19 87'i arayarak bize bildirin ve teslimatı daha uygun bir güne yeniden denemeye çalışacağız, lütfen kuryenin teslimatı yeniden düzenlemek için bir ücret talep edeceğini unutmayın. 


Küçük bir sokakta yaşıyorum Banyo takımım nasıl gelecek?


Tüm büyük ürünlerimiz veya Banyo Dolapları, Klozet, Granit gibi ''paletli ürünler'' bir nakliye firması ile gelecektir. Her zaman 18 tondan daha büyük olmayan ( yaklaşık bir çöp kutusu kamyonu) büyüklüğünde bir araç teslim etmeye çalışacaktır. Bu hala çok büyükse, lütfen önceden bize bildirin ve teslimatınız için daha küçük bir araç ayarlayacağız. Ne yazık ki, kuryelerimiz mülkünüze girmek için sigortalı değildir ve bu nedenle yeni banyonuzu mülkünüze mümkün olduğunca yakın teslim edilecektir, bu nedenle, belirtilen günde malları almak için yanınızda 1 veya 2 kişi daha olmasını rica ediyoruz.


Ürünümü satın aldım montaj yapıyormusunuz?


Sadece istanbul bölgesinde montaj hizmetimiz bulunmakta olup montajını yapmış olduğumuz ürün grubu banyo dolaplarıdır.


Siparişimi deponuzdan teslim alabilirmiyim?


Evet, siparişinizi verirken ödeme adımına gelmeden önce deponuzdan teslim alacağım seçeneğini seçin, siparişiniz hazır olduğunda bildirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Acilen siparişinize ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin, bunu bir kaç saat içinde hazırlayabiliriz.

Depo çalışma saatlerimiz pazartesinden cumartesiye 09:00 - 19:00 saatleri arasındadır. 
 

İadeler


Fikrimi değiştirdim ve siparişimi iade etmek istiyorum?


14 gün iade politikası sunuyoruz. İstenmeyen ürünler için bir toplama hizmeti sunmuyoruz, ancak yerel kurye veya seçtiğiniz bir kurye ile iletişime geçebilir ve öğeyi bize iade etmelerini sağlayabiliriz. Lütfen 0850 888 19 87 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin veya [email protected] adresine e-posta gönderin, siparişinize bir not ekleyeceğiz. Öğeleriniz yeniden satılabilir bir durumda, kullanılmamış ve orjinal ambalajında bize iade edildikten sonra, 5-7 iş günü içinde mallar için geri ödeme yapacağız. Not: Banyo dolabı ürünlerimiz sipariş verildikten sonra üretim olduğu için iade kabul etmiyoruz.


Bir ürün hasar gördüğünde ne yapmalı?


Olası bir olayda, nakliye sırasında hasar görmüş bir ürün alırsanız, lütfen resimleri whatsapp 0850 888 19 87 numaramıza veya [email protected] e-posta adresimize gönderin. Daha sonra yeni bir ürün gönderebilir veya verilen mallar için geri ödeme yapabiliriz. Ayrıca, öğeyi sizden alması ve size ücretsiz olarak iade etmesi için bir taşıyıcı ayarlayacağız. 


Bir e-posta gönderdim, cevap almam ne kadar sürer?


Pazartesi - Cumartesi günleri saat 18:00'den önce alınan tüm e-postalara aynı gün cevap vermeyi amaçlıyoruz.  Bu saatten sonra alınan tüm sorgular için bir sonraki iş gününde yanıtlıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR