Sürgülü Duş Seti
5650-0008
₺1.434,38 KDV Dahil
₺3.318,00 KDV Dahil
%57 İndirim
%57İndirim
Yeni Ürün
Sürgülü Duş Seti
430525R-05
₺2.106,00 KDV Dahil
₺3.240,00 KDV Dahil
Sürgülü Duş Seti
431441
₺1.267,50 KDV Dahil
₺1.950,00 KDV Dahil
Sürgülü Duş Seti
A45678STA
₺1.819,30 KDV Dahil
₺2.901,60 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Yeni Ürün
Sürgülü Duş Seti
430625
₺1.170,00 KDV Dahil
₺1.800,00 KDV Dahil
Sürgülü Duş Seti
A45711
₺2.648,65 KDV Dahil
₺3.822,00 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
Sürgülü Duş Seti
A4574326
₺4.118,40 KDV Dahil
₺6.240,00 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Yeni Ürün
Sürgülü Duş Seti
430525
₺1.306,50 KDV Dahil
₺2.010,00 KDV Dahil
Toplam 36 / 150 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Sürgülü Duş Nedir?

Sürgülü duş en çok araştırılan ve modelleri bakımından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. El duşu setleri, tepe duşu setleri, ankastre duş setleri, termostatik duş setleri olmak üzere birçok çeşide sahiptir. Her bir duş seti modeli, kullanıcı ihtiyacına yanıt verecek özellikleri ve kaliteyi barındırmaktadır. Duş sürgüsü olarak da adlandırılan bu ürünler, en basit tanımı ile el duşu olarak bilinmektedir. Bazı sürgülü duş seti türlerinde el duşunun asılacağı bir sürgü bulunur. Buna da kısaca sürgülü duş denmektedir. Banyolara uyumlu olarak üretilen bu ürünler dayanıklı yapıları sayesinde çok beğenilmektedir.

Fonksiyonel özellikleriyle de konforlu bir kullanım alanı sunan sürgülü duş modelleri evlerin vazgeçilmezi hâline gelmiştir. Aynı zamanda banyolar en çok kullanılan yaşam alanlarından biri olduğu için mutlaka seçim yapılırken en doğru ve ideal olan sürgülü duş türlerine yönelmek gerekmektedir. Örneğin; banyolar için sürgülü duş seti alınmadan önce banyo ölçülerinin doğru bir şekilde alınması gerekir. Bunların yanı sıra alınacak duş seti malzemelerine de dikkat edilmelidir. Aksi takdirde özen gösterilmediği durumlarda klasik tarzdaki duş setlerinde çabuk kireçlenme gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Sürgülü Duş Seti

Sürgülü duş seti, hemen her evde karşılaşılması mümkün olan ve yaygın bir kullanıma sahip setlerdir. Duş alma esnasında işe yarayan ve buna benzer daha pek çok amaç için tercih edilen duş setleri, uzun ömürlü ve kullanışlı yapıları ile müşteri memnuniyetini üst düzeylere taşır. Sürgülü duş setleri, duş başlığının istenen yüksekliğe göre ayarlanmasını sağlayan bir mekanizmayla konforlu olanak tanıyan sağlam ve kaliteli ürünlerdir. Aynı zamanda farklı çeşitlerde pek çok sürgülü duş takımı mevcuttur.

Sürgülü duş takımı içinde yer alan ürünler genel itibariyle şu şekildedir; duş hortumu, duş başlığı, duş askısı ve duş direğidir. Aynı zamanda duş takımları veya setleri suyun akış hızı ve akma şekli gibi özelliklere sahip olan ürünlerdir. Hâliyle bu özelliklerinden dolayı duşta keyifli vakit geçirilmesine imkân tanır. Kısacası herkesin ihtiyacına ve kullanım amacına uygun olacak biçimde tasarlanmış ve üretimi tamamlanmıştır. Banyolara da estetik görüntüleri sayesinde şıklık katmaları yoğun ilgi görmelerine sebep olmaktadır. Ayrıca bunlara ek olarak birçok duş seti alternatifi de bulunmaktadır.

Sürgülü Duş Başlığı Seti

Duş başlığı seti, birden çok çeşitli tasarımları ve ergonomik yapıları sayesinde tam bir kullanıcı dostudur. Sıkça kullanılan ve her evde kesinlikle en az bir tane türü bulunan ürünlerdir. Duş başlığı setleri içerisinde duşakabinlere uygun olacak şekilde üretilmiş başlıkları barındırmaktadır. Duş başlığı seti alınmadan önce ilk bakılması gereken husus ise paslanmaz çelik olan duş hortumlarından yana durmaktadır. Bu çelik yapı sayesinde uzun süreli kullanım mümkün olmaktadır. Çelik aynı zamanda sağlam malzemeler ile üretilmiş olmasından dolayı işlevselliği açısından da en çok aranan üründür.

Aynı zamanda duş başlığı tutucu ürünü de en çok aranan ürünlerdendir. Mesela vakumlu duş başlığı tutucuları, askı banyolarda adeta hayatı kolaylaştıran pratik ürünlerdir. Vakum sayesinde yapışma özelliği duvarlara zarar vermeden duş başlıklarının asılmasını sağlamaktadır. Cam, fayans, pleksi gibi yüzeyler üzerine güçlü bir şekilde yapışmasını ve düşmemesini sağlar. Haliyle sürgülü duş setleri ya da musluk modelleri alınacağında ilk öncelik duş başlığı tutucu modellerine de bakmak olmalıdır. Bu tür özellikler dikkate alındığında hem kullanışlı hem de dayanıklı bir ürün almak kaçınılmaz olacaktır.

Sürgülü Duş Askısı Seti

Banyo malzemelerinin satıldığı pek çok yerde sürgülü duş askısı, duş setleri ve daha bir sürü ürünü bulmak mümkündür. Ancak asıl önemli olan kaliteli ve bilindik markalardan ya da satış mağazaları üzerinden alışveriş yapmaktır. Zira banyo ihtiyacına ve tasarımına uygun olacak duş setlerini bulmak bu şekilde daha kolay olacaktır. Ayrıca renk seçenekleri de yine farklılık gösterebilen tüm duş askısı setleri, gerçek ve rahat bir kullanım alanı sunar. Özellikle de uzun süren banyo keyfi için bu tür ince ayrıntıların ele alınması gerekir. Peki, sadece duş setleri mi önemli? Elbette hayır!

Bunların yanı sıra en önemli faktörlerden biri de sürgülü duş kabinleri modelleridir. Yani banyolar için ideal bir yapıya sahip olan duş kabinleri de gerekli ve çok önemli bir husustur. Sürgülü duş kabinleri; temizlenmesi kolay olan hijyenik yapılı, arıza gibi durumlarda tekerleklerinin değişimi pratik olan ve yüzde 100 su sızdırmazlık özelliği bulunan ürünlerdir. Sürgülü olmaları sayesinde banyolar için vazgeçilmez bir üründür. Her ölçü ve modelde üretilebilen ürünlerdir. Kısacası kişinin istediği ve zevki üzerine de tasarlanabilen özelliklere sahiplerdir. Kullanım ömrü olarak da yüzleri güldüren bir kaliteye sahiptir. Her türlü banyo tasarımı için şıklık katan bu ürünler gönül rahatlığıyla alınabilir.

Sürgülü Duş Seti Fiyatları

Sürgülü duş seti fiyatları, en sık sorulan ve merak konusu olan konuların başında yer almaktadır. Zira çok kullanılan bir ürün olması ve modellerinin oldukça çeşitli sayıda bulunması bu ürünleri cazip kılmaktadır. Ayrıca her bir ürünün kendine ait özellikleri ve işlevselliği bulunmaktadır. Çeşit ve özelliklere göre fiyat farkı oluşması mümkündür. Tabii ki bu fiyat farkları da çok fazla olmamaktadır. Aksine tüm ürünler uzun ömürlü olmasına rağmen uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Aynı şekilde sürgülü duş setleri, duş başlığı tutucu modelleri ve benzer daha pek çok ürün fiyatı da yine ucuz olmaktadır. En kaliteli ürünler seçilse dahi ödenecek tutar uygun fiyat aralıklarıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR