Çamaşır Makinesi Musluğu
33000699
₺175,00 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
%73 İndirim
%73İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Çamaşır Makinesi Musluğu
• Klasik açma-kapama
• G 3/4” rakorlarla kullanılır.
• Çıkış ucu uzunluğu 40 mm’dir.
• Ø 65 mm rozet ürüne dahildir.
• Hortum uçsuzdur.
A45228
₺234,37 KDV Dahil
₺324,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Yeni Ürün
Çamaşır Makinesi Musluğu
6170-0002
₺669,90 KDV Dahil
₺1.218,00 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
Çamaşır Makinesi Musluğu
3136011
₺503,77 KDV Dahil
₺708,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
Çamaşır Makinesi Musluğu
3136012
₺277,50 KDV Dahil
₺390,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Çamaşır Makinesi Musluğu
6170-0001
₺858,00 KDV Dahil
₺1.560,00 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
Çamaşır Makinesi Musluğu
• Klasik açma-kapama
• G 3/4” rakorlarla kullanılır.
• Çıkış ucu uzunluğu 55 mm’dir.
• Ø 65 mm rozet ürüne dahildir.
• Hortum uçsuzdur.
A41583
₺585,93 KDV Dahil
₺810,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Musluğu Çeşitleri

İnsanlığa sunulmuş en önemli icatlardan birisi çamaşır makinası olarak gösterilmektedir. Çamaşır yıkamanın zahmetini en aza indiren bu makineler her evde bulunmaktadır. Evlerde makinayı kullanabilmek için ise özel tasarlanmış tesisat ve makineye su sağlayan muslukların bulunması gerekmektedir. Çamaşır makinası musluğu bu amaçla üretilmiş normal musluklardan farklı tasarımlarda üretilmektedir. bu ürünler genellikle çift su girişli olacak şekilde üretilmiş makinelere sıcak ve soğuk suyu ayrı yollarla ulaştıran musluklardır. 

Bulaşık makinası musluğu da tıpkı çamaşır makinesinde olduğu gibi makinelerin bağlantı kurulacak yerlerine uygun şekilde monte edilmektedir. Gündelik hayatta yapılan işleri kolaylaştıran ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayan makineler özellik olarak markaya göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar teknik özelliklerinde de kendini göstermektedir. Bu amaçla makinelerin bağlantı kısımlarında makine içine su gönderen musluklar oldukça önemli aksesuarların başında gelmektedir. Çamaşır makinesi musluğu ucu iki başlı ya da tek başlı olacak şekilde üretilmiştir. Farklı su çıkışları olan bu uçlar suyun makine içine gönderilmesine olanak sağlamaktadır. 
Makine musluğu yerli ve yabancı birçok marka tarafından üretilmektedir. Bu alanda öncü olan ECA çamaşır makinası musluğu kullanıcı tercihlerinde öne çıkan ürünlerin başında gelmektedir. Filtreli başlığı sayesinde makine içine giden su miktarı ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda bu musluklarda üç bar bulunmaktadır. Sadece çamaşır makinesi değil bulaşık makinası musluğu olarak da kullanılabilmektedir. Çamaşır ve bulaşık makinesi musluğu olarak tercih edilen bu model hemen hemen her markanın üretmiş olduğu makinelere kolayca uyum sağlamaktadır. Ayrıca montaj olarak da oldukça kolay olan bu musluklar paslanmaz malzeme kalitesinden dolayı uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.
Çamaşır makinesi musluğu çiftli modelleri ise aynı musluktan su alabilme özelliğine sahip üretilmişlerdir. Bu modellerde harici bir çatal kullanmaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Çamaşır makinası musluğu 2’li modelleri aynı zamanda ara musluk olarak da kullanıldığı için fonksiyonel kullanım alanlarına sahiptir. Bu ürünler krom malzemeden üretilmekle birlikte pirinç kaplama ile yüzeyine parlaklık verilmektedir. Çamaşır makinası bağlantısı doğru musluk başlıkları ile yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanım imkanı sunacaktır. Suyu kademeli alan ayarlanabilir su seviyesine sahip çamaşır makinası bataryası makinenin kullanım ömrünü de uzatarak kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. 

Krom Çamaşır Makinesi Musluğu

Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu malzeme olarak genellikle krom madeninden üretilmektedir. Krom ile demir karıştığı zaman oldukça sert ve dayanıklı bir ürün elde edilmektedir. Bu yüzden evlerde kullanılan musluk başlıkları genellikle krom malzemeden üretilmektedir. Halk arasında çamaşır makinesi çeşmesi olarak adlandırılan musluklar makinelere su göndermek amacıyla üretilmiş özel tasarımlı ürünlerdir. Birçok marka tarafından üretilen bu musluklar elektronik cihazların kullanımını kolaylaştırmaktadır. 
Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş elektronik eşyalar hassas kullanım gerektirmektedir. Bu yüzden bu cihazları destekleyici ürünler, cihazın yapısı ve markasına uyumlu olacak şekilde tercih edilmektedir. Piyasalarda makine musluğu olarak satışa sunulmuş ürünler çamaşır ve bulaşık makinasının su ihtiyacını ihtiyacı doğrultusunda karşılamaktadır. Çamaşır makinası su musluğu krom ve pirinç malzemeden üretildiği içinse oldukça dayanıklıdır. Bu iki malzeme renk ve dayanıklılık bakımından birbirinden ayrılmaktadır. Makine musluğu ve diğer bataryalarda tercih edilen krom malzemenin hafif olması da tercihlerde etkili olmaktadır. Aynı zamanda bu ürünlerin paslanmaz çelik ile desteklenmesi ürünün uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Filtreli Çamaşır Makinesi Musluğu

Çamaşır makinası musluğu tasarımsal olarak geniş ürün çeşitliliğinde kullanıcılara sunulmuştur. Filtreli çamaşır musluk modelleri ise çamaşır ya da bulaşık makinelerini kir ve kirece karşı önleyici filtreye sahiptir. Musluğa takılan kireç önleyici filtre sayesinde makine içerisine kireç gitmez ve makine içinde yıkanılan ürünler kirece karşı korunmuş olur. Aynı şekilde mini filtreli çamaşır makinası musluğu da filtre sayesinde makinelerin ömrünü uzatmaktadır. Kireç çamaşır makinelerine zarar veren en büyük sorundur. Suların kireçli olması makinelerin çabuk tıkanıp bozulmasına borularının çatlamasına sebep olmaktadır. 
Bulaşık makinesi musluğu filtreli olması mutfak ürünleri açısından son derece önemlidir. Özellikle bardakların parlaklığını bozan kireç, mutfak eşyalarında çeşitli lekelere sebep olmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise bulaşık makinesi tuzu veya parlatıcı gibi malzemeler kullanılmaktadır. Filtreli makine musluğu modelleri bu ürünlerin kullanımını da minimum düzeye indirmektedir. Çamaşır makinesi musluğu çiftli modellerinde filtreli olması makine güvenliği ve ömrü açısından son derece önemli bir ayrıntıdır. 

2'li Bulaşık Makinesi Musluğu

Bulaşık makinası musluğu, tezgâh altlarına konumlandırılan mutfak bataryaları arasında yer almaktadır. Bulaşık makinası musluğu açık mı olmalı kapalı mı kullanıcılar tarafından merak edilen bir durumdur. Bu yüzden alacakları muslukların özelliklerini iyi araştırarak ihtiyaçlarına cevap veren en uygun ürünü tercih etmektedir. Bu kapsamda bulaşık ya da çamaşır makinası musluğu ucu çift çıkışa sahip modeller oldukça fonksiyonlu bataryaların arasında yer almaktadır. Bu musluklar makinelerin bağlantılarında ve klozet, pisuar ve tahliye musluğu olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Çamaşır makinası musluğu 2’li modellerinin en önemli özelliği soğuk ve sıcak suyu birbirinden ayırıp makine içerisine göndermesidir. 

Çamaşır Makinesi Musluğu Ölçüleri

Çamaşır makinası musluğu ölçüleri farklı ihtiyaçları karşılayacak seçeneklerde tasarlanmıştır. Çamaşır ve bulaşık makinelerin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için içerisine uygun koşullarda su alması gerekmektedir. Makineye su sağlama konusunda en iyi yardımcı ise çamaşır makinesi çeşmesi su giriş musluğu çeşitleridir. Bağlantı musluğu olarak tercih edilen ürünler makine markasına, kullanılan alanın ölçülerine ve kullanıcı zevkine göre şekillenmektedir. Özellikle tasarımsal olarak farklılıkları bulunan musluklar banyo dekorasyonuna ve rengine uygun olacak ölçülerde seçilmektedir. 

Çamaşır Makinesi Musluğu Fiyatları

Çamaşır makinası musluğu fiyatları üzerinde birçok unsur etkili olmuştur. Bu unsurların başında musluğu üreten marka yani üretici firmadır. Piyasalarda yer alan çamaşır makinası musluğu ucu, gövdesi olarak üretilmiş ürünler her markanın kendi kalite standartlarını göz önüne sermektedir.  Bu da fiyat olarak muslukların birbirinden farklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde çamaşır makinesi çeşmesi fiyatları üzerinde malzeme kalitesi de son derece önemlidir. Bu ürünler dayanıklı olması bakımından krom madeninden üretilmektedir. Kaliteli malzemeye sahip ürünler ise yüksek fiyat aralıklarında piyasalarda yerini almıştır. 
Çamaşır makinesi çeşmesi fiyatları üzerinde etkili olan önemli bir unsur da ürünlerin teknik özellikleridir. Bazı musluklarda filtre bulunmaktadır. Filtre makinelere temiz suyun gelmesine olanak sunmaktadır. Bu yüzden filtreli çamaşır makinası batarya fiyat olarak filtresiz musluk modellerine göre yüksek fiyat aralıklarında satılmaktadır. Ayrıca ürünlerim görselliği, boyutu gibi özellikleri de kullanıcı tercihlerini etkileyen başlıca unsurlardır. Özellikle göz önünde olan alanlarda daha şık ve estetik tasarımlı kısa çamaşır makinası musluğu tercih edilmektedir. Makine muslukları sadece makinelerde değil farklı ihtiyaçlara da karşılık verebilmektedir. Bu yüzden piyasalarda birçok öncü marka çeşitli özelliklerde birçok makine musluğu modellerini kullanıcıların beğenisine sunmuştur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR